kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Co - gdzie - jak

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
SIERPNIOWE SPOTKANIE PODKAMERKOWE :) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 4:12 am    Temat postu: ZAPROSZENIE Odpowiedz z cytatem

Wielce Szanowni Uczestnicy Pamietnego Mityngu dokladnie w 2 rocznice spotkania proponuje o tej samej godzinie rozpoczac spotkanie na interku za pomoca Skaypa - mala konferencja ze szklaneczkami w reku, tym razem nikt nikomu do szklaneczek zagladal nie bedzie to na pocieszenie, a na pogoszenie, ano bedzie to spotkanie bardziej wirtualne. Oczekuje zatem KMN-owcy, oczywiscie obowiazuje czas Polski z minutowa poprawka na Kazimierskie odchylenie igly kompasu czy wodowskazu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Kochani KMN-owcy Wink To już jutro wspomnieniowy czas nastanie...
Bramciu, ukłony zostawiam za niezawodne czuwanie i nalewkową agitację.Wink
Niestety nie będę miała jutro okazji, by zajrzeć tutaj, ogromnie żałuję.
Ale myślami i sercem będę z Wami.
Znikam już dziś w mazurską, leśną głuszę na kilka dni.
I tam łyk zacnego trunku za Was Wszystkich wypiję.
Noszę Was w mej pamięci i nieustannie powracam wspomnieniami do tamtych spotkaniowych sierpniowych chwil.
Ech, niezapomniany czas... Oby mógł się kiedyś jeszcze powtórzyć.
Ściskam Was Wszystkich najgoręcej, buteleczkę porzeczkówki na stoliczku zostawiam, co by się w dzbanach pięknie rozmnożyła. I ciepły podmuch nadwiślańskiego wiatru posyłam.
Do zobaczenia już niedługo.Wink
Darz Bór!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie ....jutro bedę czuwać ale tylko na kazimierskim forum...to o której godzinie bo niestety tego już nie pamiętam czy to była 13-sta czy 14-sta Question
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakże to "która godzina"? Smile

Ze mną też będzie mały kłopot. "Kazimierskie", czyli prezent od Marzenki, przywiezione z tegorocznego pobytu, już się w lodówce chłodzi. Niestety o "godzinie zero" będę sie parał malarstwem pokojowym w majątku mej Pani Matki i dopiero wieczorem dołączyć mogę. Ale szanowna druga połowa byćmoże się o trzynastej podłączy. Poza tym mam obiekcje, czy wypada Olgę budzić o tak wczesnej porze Smile. Do usłyszenia więc i do zobaczenia!

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest 13:01 spotkanie czas zacząć. Wodzireju przybywaj. W i t a j c i e !!!!!

Pozdrowienia i ukłony, ukłony i pozdrowienia dawno niewidzianym i niesłyszanym. Uśmiechy i serdeczności i jednym i drugim.
Dwa lata, dwa lata …………… a przetrwaliśmy zawirowania różne i nie był to jednorazowy „występ” i pozostało oprócz wspomnień dużo, dużo sympatii, a „niektórzy” mówią o nas przyjaciele z Głogowa. To jest nie tylko miłe…… .

Cieszę się na to nasze dzisiejsze wirtualne spotkanie….. ale tymczasem muszę udać się do mechanika po odbiór samochodzika….. ale wrócę...
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę się spóźniłam, zresztą tak samo było dwa lata temu, ale jestem, melduję się i zajmuję nasz stolik...czekam na resztę towarzystwa Laughing
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj I'm sorry, przyjalem ze godzina zero to 15.10 jako iz o tej bylo oficjalne otwarcie am nie powiadomil Was o tem. Kompa wlaczylem zatem a tu nic, dostalem info zwrotne przed chwila, iz bylem niedostepny, choc bylem wlaczony, nie wiedzac o tym w samotni wysaczylem szklaneczke winka po czym otrzymalem gromy za zle przygotowanie wirtualnego mitingu, pozostaje mi zatem mea culpowac, wlosy rwac z glowy (co trudne baczac na ich ilosc i dlugosc) i w pokutnej wlosienicy do sklepu sie udac (100 m w jedna strone) by napoj pocieszenia nabyc i w szklance zal do siebie i sprzetu utopic. Czy ktos pocieszy sluge waszego nieudacznika?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Bramciu...towarzystwo się rozpierzchło, pogoda w Kazimierzu jak najbardziej gastronomiczna ale picie bez dobrej kompaniji nie sprawia przyjemnośći Wink Dzień się jeszcze nie skończył a przed nami długi wieczór i być może szanowna frekwencja się poprawi Laughing
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawi się, poprawi….. jak tylko z Marzenki siwy dym opadnie to może i w nasze progi zawita. Jak tylko Tadka wena twórcza z Kazimierza rodem opuści to pewnikiem do kompaniji i do kazimierskich trunków dołączy. Na Taką Jedną jak wiadomo liczyć dziś nie możemy (niech jej mazurska przygoda sprzyja), ale może zajrzy jeszcze ktoś …………….. zapraszam(y)…………. nasz stolik duży, krzesełek również starczy.
Onegdaj też tak było, jedni przyszli na 13-tą inni później (Ciekawska i Marzenka właśnie), a potem przysiadali się na chwilę krótszą i dłuższą różni goście za sprawą pewnej „kazimierkiej duszy” sprowadzani do stolika.

Bramciu…. nic się nie martw, powtórzę za ciekawską wieczór przed nami, nalewki z nami i oby nam się………

a’propos nalewek…. … doniosę niniejszym, że równo tydzień temu Tadek w ciągu dłłłługiego wieczora delektował się niejaką nalewką brzoskwiniową produkcji męża mojej przyjaciółki……….. chyba nie była zła bo ta degustacja trawała i trawała.

Ostatnio zmieniony przez Konto usuniete dnia Sob Sie 28, 2010 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Szanownych Klubowców! Wink
Zjawiam się punktualnie o 13-tej - czasu lokalnego Wink - z butelką, słomką i wentylkiem
(przydatność tychże rekwizytów jest powszechnie znana od zamierzchłych czasów prohibicji Wink)
Do ekwipunku dołączam oczywiście uśmiech serdeczny i najcieplejsze pozdrowienie dla Wszystkich, którzy zasiedli przy "sierpniowym stoliku"... Przebyliśmy wspólnie niezwykłą drogę, poczynając od Wirtualnej Esterki, poprzez podkamerkowe dialogi i żarty, spotkania sierpniowe (to ubiegłoroczne w nieco skromniejszym gronie) grudniowe i czerwcowe, wspólne przywitanie Nowego Roku , niezapomniane radosne chwile, ale i wspólne łzy...
Dziś planowałam powitać Was specjalną youtubową dedykacją, ale niestety zabrakło mi czasu na jej ukończenie - obiecuję przesłać ją w "rocznicową oktawę", czyli przyszły weekend. Mam do odrobienia ogromne zaległości (bynajmniej nie tylko na forum) - ale od czegoś trzeba zacząć, zatem dziś zaczynam od przeprosin za me zaniedbania, a jutro przejdę do części "dziękczynnej"... Na razie muszę się pożegnać ("zobowiązania rodzinne")...
Takiej Jednej dziękuję wylewnie za wyśmienitą porzeczkową nalewkę, Ciekawskiej za bezkonkurencyjną pigwówkę, a Wszystkim "Zrzeszonym" - za znakomite towarzystwo i piękne wspomnienia.
Zostawiam buteleczkę na stole - jej zawartość?
- kto nie skosztuje, ten się nie dowie Wink Wasze Zdrowie! Cool
Powrót do góry
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olgo, witaj.............. cieszymy się, że jesteś, że Ciebie mamy .......... no i za tę buteleczkę rzecz jasna dziękujemy.
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale widzi mi się tak "na oko", że butelczyna zawiera wyjątkowy zespół smakowy. Nie do końca wiem o co chodzi, ale oczu oderwać sie nie da.....
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nalewek to u mnie zasadniczy brak, kontempluje wspominki bialym wytrawnym, lekko gazowanym niskoprocentowym wynalazkiem; mam co prawda wspominki ograniczone - ze 2 tygodnie temu komp mi sie wywalil im utracil swoje pliki, w tym zdjec duzo, w dodatku idac do sklepu szedlem w sloncu a wracalem w deszczu, jednym slowem kaszana..... nie wiem czy wpadac w panike, depresje czy naduzycie... ech....
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melduję się wieczorną porą, wróciłem i już jestem tu ciałem, bo duchem byłem przez cały dzień, mozolnie na drabinie stawszy i sufit malowawszy. Za chwile otwieramy z Beatą "Kazimierskie". Tylko co dać psu?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tad - psu najlepiej batonik kitycat, ucieszy sie; toast wznosze za wszystkich obecnych wowczas - a zatem - Wasze Zdrowie !!!
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierskie wypite. Szkoda, że takie małe i że w butelce, a nie w beczce. Nika zjadła trochę sera i kilka oliwek. Lubi. Kota szwagierki też lubi, ale nie dajemy jej kotów do jedzenia. Nie można w życiu mieć wszystkiego... Siedzimy sobie i wspominamy. Dobrze jest mieć wspomnienia, dobrze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Co - gdzie - jak Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: