kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Atrakcje turystyczne w Kazimierzu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
festiwal klezmerskiej muzyki Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patyra
Gość

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 1:58 am    Temat postu: festiwal klezmerskiej muzyki Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym pomyśle. Czytałam że ma być festiwal żydowskiej muzyki w Kazimierzu. Dlaczego? Może chińskiej jeszcze zrobicie? Co to ma wspólnego z Kazimierzem?
Powrót do góry
Karol Kot Bonifacy
Gość

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 3:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda gadac....gdzies Ty sie narodzil???Pod murem chinskim czy co??Idz czlowieku poczytaj troche, zapoznaj sie z historia...ciekawe co Ty zrobiles dla swojego srodowiska??????????????????wez idz sobie pobaw sie kataną.... Mad
Powrót do góry
mateusz
Gość

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł-znakomity! Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Program tego festiwalu również imponujący. Czyli jak się chce to można.
Powrót do góry
Ifa
baron dyskusji

PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patyra - powtórzę za Karolem Kotem Bonifacym: zapoznaj się z historią. Wtedy będziesz wiedział co ten pomysł ma wspólnego z Kazimierzem.
Sam pomysł, moim zdaniem, jest świetny i wielkie brawa dla golibrody, że włożył tyle trudu by go zrealizować. Czekam na ten festiwal już od kwietnia i żałuję bardzo, że będę mogła być tylko na dwóch ostatnich dniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szarik
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłem ostatnią korektę katalogu-jeżeli niedokładnie, to wybaczcie błędy...

Jutro zjeżdżają Goście. Jestem świadomy, że to skromny, pierwszy festiwal, ale starałem się (wraz z Panią Dyrektor ds. programowych) przygotować go jak najlepiej potrafię. Mam nadzieję, że za rok będzie drugi, za dwa trzeci...

Zapraszam wszystkich (włącznie z patyrą).
Powrót do góry
Ifa
baron dyskusji

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierzę, że wszystko świetnie się uda! I że to będzie pierwszy z wielu następnych świetnych festiwali. W przyszłym roku tak ustawiam urlop by być na całości. A na razie odliczam dni do piątku, no i do soboty, rzecz jasna:)
Ps. Golibrodo, jeśli masz jakiś wpływ na to co zagrają Kroke, to szepnij im, proszę, by zagrali "Fire".
Powrót do góry
Locutus
super gaduła

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patyra toś się popisał inteligencją i wiedzą historyczna. Laughing

Swoją drogą można by zrobić cykliczny festiwal o kulturze żydowskiej i jeden dla odmiany o Chińczykach. Wink
A. M.
obserwator

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I have just joined this Forum because I have visited K. a number of times and like the place a lot. Also I want to improve my Polish. And learn about the issues that are being discussed in your beautiful town. However it will take me some time before I can write in Polish. I hope my use of English won't be a problem.

I think the idea of a Klezmer Music Festival is a very good idea. Not only are there traditional Klezmer bands, but there are also new and less traditional ones which are doing very fine innovative work.
Powrót do góry
ała
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. M. napisał:
I have just joined this Forum because I have visited K. a number of times and like the place a lot. Also I want to improve my Polish. And learn about the issues that are being discussed in your beautiful town. However it will take me some time before I can write in Polish. I hope my use of English won't be a problem.

I think the idea of a Klezmer Music Festival is a very good idea. Not only are there traditional Klezmer bands, but there are also new and less traditional ones which are doing very fine innovative work.

Nice to meet you!

Z festiwalem jest mały problem. Gmina może nie dać nawet na zabezpieczenie imprezy, podobnie, jak nie dała na Sylwestra.
Powrót do góry
szarik
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 4:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impreza jest (po dwóch dniach) chyba udana. Chyba, bo nie wszyscy się dostali na spektakl Teatru NN, ale Witek Dąbrowski ukłonił się publiczności, która czekała przed Kamienicą Pod Klezmerami i dał drugi występ!

Ała, trzymaj kciuki!
Powrót do góry
Ifa
baron dyskusji

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie zajrzałam do starych postów i aż miło się zrobiło od wspomnień. Już 4 udane festiwale za nami!!
Golibrodo, mam nadzieję, że już coś wiadomo o piątym. Po raz pierwszy zobaczy go moje dzieciątko. Niech łyka bakcyla jak najwcześniej:) Klezmerskiej muzyki słuchało już przed urodzeniem;)
Powrót do góry
styku
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też chętnie się zjawie i pozdrowienia dla dzieciątka:))

Bo w nich jest każdego z nas

cząsteczka...................... Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ifa
baron dyskusji

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styku, dziękuję w imieniu swoim i dzieciątka Smile
Może festiwal klezmerski będzie okazją by wreszcie spotkać się w realu? Mam nadzieję,że tak będzie Smile
Powrót do góry
styku
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za a nawet za Smile)

Bo w nich jest każdego z nas

cząsteczka...................... Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szarik
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnioski złożone (w miejsca przeróżne), sponsor jeden jest już na 100% - wszystko idzie w dobrym kierunku i szybko jak nigdy dotąd. Pozdrawiam wszystkich (specjalne uściski dla Ewy i Dzieciątka).
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Atrakcje turystyczne w Kazimierzu Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: