kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Pomysły, inicjatywy, wspólne działania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"okienko ciekawskiej nr 2"....cd... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jej się tak porobiło od tych dźwiękoświetlnych efektów specjalnych Question Idea
Słyszałam,że ze strachu ludzie dokonują rzeczy niemozliwych to może z pieskami tez tak jest Laughing
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać różne ilości wina wypiliśmy......... ja jakoś nie pamiętam mówiącej Niki, ale że życzy Wsztstkim jak najlepiej to się z tym zgodzić muszę, bo sama dobroć w niej i inaczej "nie umi"....

... za to ja, dziękując za wszystkie życzenia na ten 2011 Rok także swoje dołączam ..... dużo, dużo tego, czego każdemu z nas potrzeba i jeszcze żeby się tym umieć podzielić i za to dziękować .......POGODY DUCHA w każdym dniu......... i niech się nam zrealizuje spotkanie w KD.

Ostatnio zmieniony przez Konto usuniete dnia Nie Sty 02, 2011 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie znów różne ilości wina? Nika nic nie piła, ona gadała na trzeźwo!

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadku Beatka ma racje, nasza percepcja bardzo zależy od ilości spożycia,nawet prawo zabrania po spożyciu korzystać z dróg publicznych Rolling Eyes Ja w noc sylwestrową słyszałam różne głosy ale moje pieski były milczące i takie jakieś skryte Shocked
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawska dziękuję za zrozumienie, wiadomo, kobieta - dużo więcej zrozumie i "w lot pojmie", wyjątek stanowić mogą jakieś techniczne tematy... Wink

... No i cóż, święta, święta i już (albo nareszcie) po........
Przeżyć radosnych, wzruszeń oraz niejakiego "napięcia" dostarczyła nam latająca Niespodzianka oraz osoby towarzyszące w spotkaniach i pogaduszkach.
Została nam, co prawda jeszcze jedna "odsłona": Święto Trzech Króli, myślę jednak, aby wprowadzić tradycję świętowania tego dnia we własnych 4 kątach. Tadek się ucieszy, bo on, jeśli chodzi o spotkania rodzinne, to preferuje (z niewiadomych powodów Wink ) te kazimierskie..... (mam nadzieję, że rodzina nasza nie "czytuje" w niniejszym okienku)

A mnie dopadł syndrom poniedziałku, zagrzebałam się w papierach, bo niestety w myśl zasady "każdemu to, na czym mu mniej zależy" muszę (któryż to już raz?) podszkolić się z nowych problemów w starych tematach..... a pamięć już nie taka.... no to na razie....
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cosik nasza Marzenka milczy Shocked może jeszcze sylwestruje Rolling Eyes kobieto nie przesadzaj toż już kończy sie 2.01.2011. Embarassed musiałam to zrobić ...pierwszy raz napisałam datę z nowym rokiem.. Sad i człowiek znowu o rok starszy Crying or Very sad
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!!!!!!!!!!!
Przepraszam że nie zaglądałam tu ale choroba mnie zmogła.

Leżę w łóziu i umieram(nie daję się)ale jeszcze kilka dni tu poleżę aż stanę o siłach!

Pozdrawiam Was w NR 2011
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, nie daj się! Pamiętaj- na święta zaś będzie ryba!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fajnie móc poczytać Wasze zabawne dialogi. Aż cieplej na sercu się robi. Dobry humor niech Was nie opuszcza. Smile
Jeszcze raz pomyślnego Nowego Roku życzę, a dla Marzenki całą furę zdrówka.Smile
Hmmm, tak się zastanawiam, czyżby Marzenka żadnej naleweczki w Sylwestra nie próbowała, wszak zacne procenty to samo zdrowie. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak ....troszkę lepiej się ,masz Marzenko Question .........mówiłam Ci że tam przeciągi w tej Warszawie, myślisz,że dlaczego tak gonią z tej stolicy do naszego Kazimierza, przepłacają..no bo u nas ..to nic że prowincja, ale jak zdrowo Laughing
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzenko, podczas ostatniej Twojej „bytności” u nas nic nie wskazywało na Twoją chorobę, ależ się porobiło, długo wracałaś do domu, a zima zła, oj niedobra i swoje zrobiła, ale nie daj się kobito, Tyżeś Kazimierzanka z krwi i kości, Ciebie byle co nie złamie…. Miodowo Cię pozdrawiam…

A teraz wiadomość z ostatniej chwili ........ niedawno wróciłam z poczty …. niespodziankom nie ma końca……..... a latającą Niespodziankę oraz Ginę zawiadamiamy, że Poczta Polska sprawiła się wyśmienicie, przesyłka dotarła cała i zdrowa i pozaklejana na cztery spusty. Niespodzianko – śliczne i niewysłowione podziękowania.
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze...bo już sie troszkę martwiłam Wink
Marzenko..puknij chociaż w okienko..możesz nic nie mówić Smile
Styku a co z Tobą....też zachorzałeś..to jakaś epidemia Rolling Eyes Question
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a u nas w domu jest zimno.... była awaria "wodociągowo-ciepłownicza", pół miasta - w tym oczywiście i my - nie miało ogrzewania i ciepłej wody pzez ponad 24 godziny. Już Śniadeckich (dla niewtajemniczonych - ulica "po sąsiedzku" do naszej) awaria nie ogarnęła, ale nas owszem, do tego "Ktoś" zostawił otwarte okienko w kuchni i poszedł do pracy.... jak wróciłam była lodówka. Od kilku godzin grzeją, ale jest jednak zimno..... niech mnie ktoś "zrozumi"...

Ostatnio zmieniony przez Konto usuniete dnia Sro Sty 05, 2011 12:37 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

……..siedzę i patrzę…. wstaję i patrzę….. a teraz może od prawej – „będzie inne światło”, to jeszcze z lewej……. Kazimierz, jakiego nie znam… jakiego już nie ma…, jaki widuje się na starych fotografiach…….. i właśnie taki jest na płótnie …….. nieco melancholijny, cichy, trochę zadumany………, ale nie smutny……… jest w nim pogodny spokój i „ciepły nastrój”……..

.... ogrzewam się tym widokiem....
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ciebie dobrze rozumiem..gdy wracam z pracy to troszkę niedogrzany ten mój domek,a gdy posiedzę przed komputerem to też zimno.
Dzisiaj również dostałam przesyłkę od mojej pani promotor i najpierw mnie rozgrzała złość na jej niekonsekwencję.Znowu czeka mnie kilka popołudnii
przed komputerem i nanoszenie poprawek. Crying or Very sad
Beatko Ty coś wiesz Question
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Pomysły, inicjatywy, wspólne działania Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

Skocz do: