kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Loża Szyderców - Całkowicie Nieobiektywny Przegląd Prasy i Rzeczywistości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Życzenia Bożonarodzeniowe Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadku Tadku!!!!!!!!!!!
Nie z Ameryki jutro napiszę oj dużo napiszę...........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzenko Ty nie obiecuj i nie ekscytuj się tak bardzo..a może nie trrzeba zbyt dużo gadać Smile
Tadku poradź lepiej jak na forum wkleić moje dziesiejsze kazimierskie zdjęcia , nawiasem mówiąc też zrobione komórką.Pozazdrościłam Oldze tylko przemknęla przez kazimierski ryneczek i zrobiła śliczne zdjęcia choinki i ogromnych płatków śniegu w swoim jedynym tańcu-locie na kazimierski bruk .
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawska nic nie obiecuję.............a pisać mogę..........np o Kazimierzu zimą......... Wink
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz, pisz, zdjęcia wklejaj, albo inne obrazki. Czekamy, a stary rok już ledwie zipie, a Nowy za pasem (albo za szelkami). A w sierpniu urlop...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Tadku obiecanki cacanki Laughing może to dlatego ,że wczoraj się jej buzia nie zamykała.Obie wiesz z kim przeskakiwały z tematu na temat i miałam wrażenie że jestem świadkiem kokurencji sprintu w ...ech może się nie obrażą w trajkotaniu.Dzisiaj Marzenka cierpi na "niemotę" Laughing

Ostatnio zmieniony przez Konto usuniete dnia Sro Gru 30, 2009 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę zdjęcia!!!
A długo koleżanki balowały?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 23-ciej to ja byłam z nimi i razem ze mną opuścili( byl z nami jeden sympatyczny gość)knajpkę u golibrody czy jakoś tak. Mnie obowiązki zawodowo-rodzinne pognaly do domu a co panie dalej zrobiły z pięknym wieczorem Rolling Eyes I don't know.
Piękne zdjęcia (widziałam w aparacie) zrobił nam Michał, który był z nami chwilę, i tylko chwilę wytrzymał , potem stwierdził, że nie jest w temacie , grzecznie przeprosił i zostawil nas same.
Marzenka miała dopilnować aby kilka zdjęć wkleił na forum, ale to chyba skutki picia wina -Marzenka zapomnieć Laughing
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak patrzę, patrzę i z początku nie poznaję... Coś skacze... A to mi z zazdrości gul skacze!
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytrzymaj "go" bo pójdzie sobie gdzieś a tu zima , mróz na dworze, noc ciemna, szkoda "go" zawszeć to kawałek Ciebie Laughing
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadku !!!!!!!!!
Jak wiesz należę do osób niepijących po wypiciu dwóch lampek pysznego wina u Basi Sarzyńskiej i po wizycie u Fryzjera(nadal nie wiem kto za Nas zapłacił?) dotarciu do domku około mniej więcej 23ej. Padłam jak mucha do swojego łózia zapominając o zdjęciach. Wczoraj Michała nie było w domku a jak wiesz Marzenka umie tylko czytać (zapewniam że ze zrozumieniem) zdjęcia nadal są w kompie dzisiaj rozmówiłam się z Michałem i obiecał mi że jutro jak odtaje po nocy wstawi zdjęcia na forum i wyśle Tobie i Lucjanowi.
Spotkanie było wspaniałą ucztą wspominkową oczywiście brakowało nam Was i innych uczestników sierpniowego spotkanie.
Oluś z każdym dniem piękniejsza. To był jeden z najszczęśliwszych dni tego roku. Usłyszałam Twoją Beatkę i Ciebie obydwoje dajecie dużą dawkę radości.Olga to taki ANIOŁ Ona potrafi ból zamienić w radość i zapomnieć o wszystkich przykrych chwilach o upadkach i niepowodzeniach życiowych. Ciekawska była zła bo z Olgą w ciągu 5 min obgadałyśmy ze 20ścia tematów skacząc z tematu na temat.
Poznałam głos styka no miły Młody Mężczyzna chyba się spodobał Ciekawskiej bo jak widać pod kamerkami czekan na propozycję od styka ja się nie łapię bo jestem za stara.
Wiesz te wspomnienia z sierpniowego spotkania jak zwykle są tematym przewodnim i chyba długo jeszcze będą.
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzenka jest złośliwa , Marzenka jest złośliwa........... Surprised Marzenka jest .... Shocked oj nieładnie , nieładnie ale ja jeszcze sobie z nią porozmawiam Crying or Very sad

Ostatnio zmieniony przez Konto usuniete dnia Czw Gru 31, 2009 11:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawska a nie tak było fakt że w ciągu 5 min obgadałyśmy tyle tematów iż innym starczyłoby na kilka godzin powinnam Cię przeprosić za to iż nie dałyśmy Tobie dojść do głosu Embarassed WYBACZYSZ?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, dziewczyny, dziewczyny... Siedzimy sobie taraz w domku i słuchamy Radia Złote Przeboje, a tam Marek Niedźwiecki z naszych najlepszych lat. Starzejemy się, ale to nawet przyjemne!
Oj, kiedy znów spotkamy sie w składzie z sierpnia 2008? zapewne nieprędko...
Za nasze zdrowie, Panie i Panowie!

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem
Powrót do góry
Konto usuniete
baron dyskusji

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

……. wiem, wiem .. spóźniona jestem okrutnie, … już po Świętach, ale za to przed Nowym Rokiem, więc mieszcząc się w „oktawie” z życzeniami pędzę i życzę nam wszystkim, aby w nadchodzącym Roku taka cicha wewnętrzna radość i spokój były z nami (w nas) każdego dnia………… i jeszcze …… aby podejmowane decyzje były zawsze „te właściwe” ….. i żeby ze wszystkim zdążać nie spiesząc się …………. i w ogóle, aby pozytywnie było …. i ludzie żeby dobrzy byli, ……….. i żeby znów się spotkać w Kazimierzu, a o zdrowiu już nie wspomnę.

A pozostając jeszcze w świątecznej aurze bardzo CHCĘ i MUSZĘ podziękować za świąteczne życzenia, za „kolędową” poezję i za wzruszenia prosto z Rynku, spod rozanielonej choinki i klasztornego żłóbka. Serdecznie dziękuję za te promienie radości, wspomnień i sympatii.

Natomiast w związku z waszymi ostatnimi „poczynaniami” powiem tylko, że podzielam „pozytywną zazdrość” Tadka - też chciałabym z Wami być i wino pić i po zaśnieżonym KD się powłóczyć,……… dlatego cieszę się bardzo, że mimo odległości znacznych jednak udało nam się „spotkać” przy udziale techniki – i nie tylko usłyszeć, ale choć przez chwilę „być” razem.
Serdeczności przesyłam, bawcie się dobrze.

ps
Olgo, Twój film to jedno wielkie WZRUSZENIE. Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo.
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie i dziękuję że chociaż na łączach tela byliście z NAMI w starym i NR cieszę się na samo wspomnienie tych chwil......... Very Happy I dobrze jest mieć takie chwile bo życie składa się właśnie z takich dni których jeszcze nie znamy z tych kilku chwil na które czekamy. Smile Ja czekam na ponowne spotkanie z WAMI,i pięknie by było spotkać się na rynku w ogródku pójść na spacer w wąwozy te które jeszcze nie znacie,obejrzeć zachód słońca na Wisłą oj do szybkiego spotkania Wink a będzie się działo oj działo
Cmokam i tulam w NR 2010
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Loża Szyderców - Całkowicie Nieobiektywny Przegląd Prasy i Rzeczywistości Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: