kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Podyskutujmy o sytuacji podkamerkowej... Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 12:20 pm    Temat postu: Podyskutujmy o sytuacji podkamerkowej... Odpowiedz z cytatem

jak w temacie Smile

Bo w nich jest każdego z nas

cząsteczka...................... Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hę, coby tu mądrego napisać? Możeby kolega, jako sprawca tematu- zagaił i rozszerzył?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleosochozi?
Un bien triste sort
|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod kamerkami prawie dwa lata i przez cały czas ludzie się scierali , czasami dość ostro ale nigdy nie było tak beznadziejnie jak od początku tego roku.Jest drętwo jak nigdy,ale mam nadzieję , że ten stan się zmieni. Smile
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawska nakreśliła co nie co Smile ogolnie wchodzę pare razy dziennie na tą stronę a widze wpisy sprzed dwóch dni Sad

Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może z sytuacją pod kamerkami jest tak, jak w starych dowcipach?
1. Czy w Polsce może być jeszcze gorzej?
- Nie
- Dlaczego?
- Bo jakby mogło, to jużby było!

2. - Kiedy w Polsce bedzie lepiej?
- Lepiej, to już było!

Możeśmy wyrośli, nie chce nam się kłócić, dyskutować, może czasu nie mamy tyle, co dawniej (w moim przypadku- to ostatnie szczególnie daje się we znaki).
Powrót do góry
Konto usuniete
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam! Mam tremę bo to jest pierwszy wpis w tym miejscu. Pod kamerkami pojawiłem się jako piszący od listopada zeszłego roku ale zaglądam tam /pod kamerki/ troszeczkę dłużej. Faktycznie nastąpiło załąmanie czy kryzys od początku roku jak słusznie zauważyła ciekawska. Ja myślę, że to na wskutek nieobecności paru osób, które nadawały ton, były lokomotywą większości tematów i dyskusji. Inna sprawa czy rola tych osób /lokomotyw/ podobała się innym i czy ją akceptowały. Jakby na to nie patrzeć dawało to efekt życia pod kamerkami i jakotakiej równowagi między stronami dialogującymi ze sobą czy spierającymi się ze sobą czy jakby to nie określić. Mówiąc o równowadze pod kamerkami mam na myśli jeszcze to, że były tam tematy "cięższe" intelektualnie, mało poważne, zabawne lub całkiem przyziemne. Teraz po wiellu zaczepkach i prowokacjach i prostackich awanturach słownych daje się zauważyć przerost zwykłego hamstwa. To za przyczyną harcowników wielonikowców i reszcie im podobnych "rozpierdaków".
Na koniec powiem tak:to jest tylko stan przejściowy, nadciąga nowe bo życie nie znosi próżni i pokażą się pod kamerkami nowe postacie wspaniali ludzie, mający do powiedzenia coś ciekawego nam tam pod kamerki zaglądającym. Jeszcze nie wszyscy z tego miejsca poznikali. Jak długo będą się pojawiać ci fantastyczni ludzie ze "stałego grona" tak długo będzie warto pod kamerki nadal zaglądać i odezwać się od czasu do czasu. Przepraszam za błędy i serdecznie
Was pozdrawiam MIREK z podkamerek Very Happy
Powrót do góry
Konto usuniete
nadprzeciętnie gadatliwy

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nastąpiło ogólne zniechęcenie spowodowane wieloma awanturami. Czasami mam ochotę coś napisać, podzielić się z Wami jakąś refleksją ale przyznam szczerze że się boję. Odpoczywam, zbieram siły, leczę rany. Ze swej strony obiecuję poprawę. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nieeeeeeee. Nie poprawiaj się. Nudno będzie! Róbmy swoje, bądźmy sobą i tyle.
Powrót do góry
Konto usuniete
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jeszcze dodam w temacie, że według mnie miejsce pod kamerkami nie nadaje się do poruszania poważniejszych tematów. Pozostawmy to miejsce na np. pozdrowienia, serdeczności, żarty oczywiście w grnicach dobrego tonu zawiadomienie albo poprostu niezobowiązujące pogawędki itd. Jak ktoś żuci ciekawy temacik wymagający dłuższych wypowiedzi, przenieśmy się na forum. Widzę w tym zalety: brak wielonikowców i im podobnych, pod kamerkami mam wrażenie, że nie są dobrze widziane długie wpisy no i oczywiście nikt tu na forum nie jest tak anonimowy jak to ma miejsce pod kamerkami. Smile
Powrót do góry
Konto usuniete
udzielający się dyskutant

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powód popsucia się atmosfery "Pod Kamerkami" jest prosty. Pojawili się osobnicy, zadufani w sobie i nie uznający polemiki z ich 'jedynie słusznymi' poglądami. Każdy inaczej myślący był bezlitośnie sekowany i obrażany. Niestety owi osobnicy znaleźli (ku mojemu niezmiernemu zdumieniu) całkiem pokaźne grono klakierów i potakiwaczy.
Wolna wymiana myśli zanikła na rzecz popierania objawień owych guru.
Mnie ta sytuacja nie odpowiada i dlatego pod kamerkami pisuję tylko o pogodzie.
PS.
MIREKk popracuj nad ortografią.
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Mirku, Beato i Hipciu na forum ,miło że znowu jesteście i miło że pojawił się nowy sympatyczny kamerkowicz- to o tobie Mirku.
Zgadzam się z Mirkiem ,że forum to dobre miejsce do poważniejszych czy też raczej postów monotematycznych ,ja jednak tęsknię za kamerkami , za spontanicznymi wpisami......Beatko jeśli masz ochotę dzielić się swoimi przemyślaniami zrob to i nie przejmuj sie słowami krytyki.Uważam,że lepiej być krytykowanym niż niezauważonym.W tym drugim przypadku ja mam wrażenie ,że piszę w próżnie a to nie jest miłe, pozdrawiam serdecznie ...i zapraszam pod kamerki Laughing
Konto usuniete
nadprzeciętnie gadatliwy

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a ja sobie posiedzę i poobserwuje cichutko...Ale swoją drogą dobrze że z pod kamerek znikły spory i kłutnie
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolaczam sie do slów Wielce Szanownych Poprzedników Smile)

Powrót do góry
Konto usuniete
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ciekawska wielkie dzięki za tak miłe słowa pod moim adresem. Doprawdy nie wiem czym sobie na to zasłużyłem?
Jeśli chodzi o pisanie w próżnię to możesz być pewna, że ja z uwagą czytam wpisy pod kamerkami, zwłaszcza jak już to określiłem od stałego grona i nowych sęsownie i ciekawie się wypowiadających. Czekam na wpisy dowcipne. Tu ukłony pod adresem szanownego Tadka!
Beato, pisz pod kamerkami ja na nie czekam. Bądź sobą. W tych różnicach między ludźmi jest coś fascynującego, nieprzewidywalnego. Nie jest tak, że nikt /prawie/ nie czyta i wpisy nie są zauważone. Ludzie czytają chodź nie koniecznie piszą tak jak np. ja.
Hipcio, oczywiście masz rację w kwestii mojej ortografii. Staram się jak mogę. Mi jednak zależy bardziej byś pojmował co mam do powiedzenia czy co chcę wyrazić niż w jaki sposób /to znaczy czy robię dużo błędów/. Co nie zmienia faktu, że trzeba pisać poprawnie.
Na koniec pozdrawiam jeszcze nie wymienionych: styku, milkrider i BAART. Smile Smile Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: