kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Podyskutujmy o sytuacji podkamerkowej... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bramcio
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I stała się rzecz kuriozalna, Hipcio bo tak się podpisuje osobnik, który tępił przez lata wszelkie przejawy podkamerkowej życzliwości, a kiedy już uznał, iż ją wytępił wziął się za pogardzanie innymi, nagle tenże robi za doradcę podkamerkowych poprawności. (Sic!) Panie jak pan piszesz o klakierach to załączam link do pańskiego klakierowania niejakiemu Tomowi, poczytajcie sobie a szczególnie poprzednicy zgadzający się z przedmówcą:

http://www.kazimierzdolny.org/viewtopic.php?t=653

Przyznam się szczerze - przeglądając archiwalne zapisy nie natknąłem się na żadną kontrybucję owego Hipcia, ani na jeden wpis pozytywny czy mówiący o czymkolwiek z sensem lub emocjonalnie neutralny w stosunku do innych kamerkowiczów. Tyle o tym, osobnicy z kompleksami, niedojrzałą czy z chorą osobowością nie są aż tak interesujący (chyba ze dla jakiego dochtora). Dla potakiwaczy mam krótką reprymendę. Otóż wiecie czemu za PRL-u propagandziści odnosili takie wielkie sukcesy w swej "pracy"? Bowiem dobrze wiedzieli o powszechnie w ludziach mieszkającej niepamięci, poeta nazwał to niepamięcią głupców. Więc potakujcie sobie w swej niepamięci i zwracam się do was – spokojnie mnie możecie pomijać, mnie to akurat nie boli, może tylko rozśmieszyć. Zrezygnowałem z kamerek i dziękuję wam bardzo, bo nie tylko mnie ludzie pokroju Hipcia czy Studenta czy Wojtka zniesmaczyli, ale również wasze przyzwolenie i zachęcanie ich wcieleń, pod którymi zachowywali się niecnie. I podobne powody kierowały innymi, którzy odeszli, a odzywam się jeno tylko dlatego w tej sprawie, bowiem zostałem aparatczykowskimi insynuacjami powyżej oskarżony przez notorycznego kłamcę.
ps. Dziwi mnie Ciekawska, iż przyzwalasz osobnikowi, który poniekąd obraża całe KMN przyklejając etykietki klakierów i potakiwaczy nam wszystkim, którzy śmy się w realu polubili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciekawska
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramciu to że się znamy i że Cię trochę lubie nie zobowiązuje mnie do potakiwania Ci w każdym temacie/to by dopiero była Shocked ..głupota/.Pisałam już że załatwiam sprawy na gorąco i nie mam zamiaru zaprzątać sobie głowy jakąś niechęcią czy co gorsze nienawiścią do obcych ludzi znanych tylko z nicków.Wymieniamy poglądy boksujemy się słowami , czasami ktoś łamie reguły i to jest fe i jeśli okienko pod kamerkami ma istnieć to dobrym wyjściem jest zapominać.Wybacz ale nie mam czasu grzebać w archiwum i analizować co ktoś , kiedyś , do kogoś napisał.A może wstał lewą nogą , może mial gigantyczną chandrę?Każdemu się coś takiego zdarza.
Forum jest dla wszystkich i wybacz nikt nie ma na nie monopolu, trudno wściekaj się na mnie albo uważaj że jestem glupia, .....jestem i co mi zrobisz?
|Pewnie się obrazisz ,trudno...jakoś z tym będe żyła.
Hipcio
udzielający się dyskutant

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Bramciu !
Pisując na niejednym forum przywykłem do obrzucania mnie epitetami typu 'notoryczny kłamca', 'aparatczyk', czy też innymi, które podpowiada Ci duża w tej mierze Twoja inwencja. Ponieważ przywykłem, więc i nie reaguję.
Natomiast Twoje insynuacje, jakobym pisywał pod kamerkami ukrywając się pod wieloma nickami jest całkowicie nietrafiona.
Mam na tyle odwagi cywilnej, by pisywać pod jednym nickiem i nie wstydzić się swych poglądów, z którymi oczywiście nie wszyscy muszą się zgadzać.
I to tyle w tym temacie. Bez odbioru.
PS. Link mocno chybiony, nijak nie dowodzi Twojej tezy.
Powrót do góry
Tadek
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hipciu- ciekawą rzecz napisałeś. Bo skoro, jak piszesz, na niejednym forum obrzucają Cię epitetami, to... Nie sądzisz, że coś w tym jest? Czyżby wszyscy się mylili? Czy może Ty zawsze, wszędzie i na siłę chcesz być przeciw innym i stąd ta ich uraza do ciebie. Pytam całkowicie poważnie i całkowicie niezłośliwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hipcio
udzielający się dyskutant

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Tadku !
Pomimo swej krnąbrności od dzieciństwa, posiadam jednakowoż nieco kindersztuby.
Nie przeczę, że na forach pisuję ostro i prowokuję polemiki. I napotykam na dwa rodzaje adwersarzy - dyskutujących ze swadą i merytorycznie oraz takich, którzy ze względu na brak argumentów lub miałkość takowych, wolą rzucić we mnie 'mocnym' słowem i tym (w swoim mniemaniu) uzyskać przewagę i zbić mnie z pantałyku.
Proporcje obu rodzajów adwersarzy wahają się w zależności od forum i poziomu jego uczestników.
Nigdy jednak nie zdarzyło mi się nazwać przeciwnika 'notorycznym kłamcą', 'pedałem', 'komuszym betonem' i tym podobnymi określeniami, którymi sam jestem obdarzany notorycznie. Znam granice dobrego smaku i przestrzegam ich bardzo dokładnie.
Cieszysz się tu drogi Tadku dużym mirem i estymą wśród bywalców podkamerkowych. I jeśli doszedłeś do wniosku, że moje pisanie pod kamerkami jedynie jątrzy i psuje atmosferę, złóż proszę wniosek do Administratorów o zbanowanie mojego nicka. Będzie milej, weselej i z pewnością o wiele przyjemniej. Aniela Dulska, patronka TWA, z pewnością w ten sympatyczny sposób rozwiązałaby problem Hipcia-wichrzyciela.

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Tadek
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczegóż to dochodzisz do wniosku, że ja sądzę, iż Twoje pisanie mi w czymkolwiek przeszkadza? Prowokujesz mnie do działan, które nigdy mi nie przyszły do głowy. Obrażasz przywoływaniem Pani Dulskiej. Po prostu- szukasz zaczepki. Możesz sobie "jatrzyc i psuć atmosferę" ile Ci się podoba, moją jedyną reakcją w najgorszym wypadku bedzie zaprzestanie czytania lub pisania. Aż tyle i tylko tyle.
Powrót do góry
bramcio
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 2:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadku!
Znasz powiedzenie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - podobnie dotyczy mniemania o sobie, postrzegania granic smaku i pojmowania kindersztuby, przeto nie ma co się dziwić. Jedni patrzą w lustro, inni mają krzywe zwierciadło w dyspozycji, takie zniekształcające obraz. Takie wizerunki z "gabinetu luster" śmieszą ale gdy owe krzywe odbicia każą przyjąć za prawdziwe już mniej. I tyle o tem. Najważniejsze, mendy, bo tak nazwałem naszych osobników wykończyły radość podkamerowych spotkań, szydząc ze szczerych wypowiedzi, życzliwości ludzkiej, dokładając brzydko i cynicznie - bowiem niejednokrotnie wyczuwając kogo wrażliwego wbijały mu szpile w punkt. Być może przeżywały wówczas owi radość spełnienia, co tylko potwierdza trafność określenia. Ja się takimi ludźmi brzydzę i niejednokrotnie dawałem temu wyraz, i nawet święty Walety nie przekona mnie teraz do przyjęcia, iż są to ludzie smaku i kultury. Skoro w podkamerkach zgasł drugi księżyc niechaj ci mendziarze dokładają sobie nawzajem i niech to będzie ich raj, kibice zawsze się znajdą.
Powrót do góry
Olga
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:34 am    Temat postu: O dobrej woli i życzliwości kryzysie... Odpowiedz z cytatem

Hmm... i znowu pojawiło się to wielce bulwersujące hasło: MENDA. Uprzedzając żachnięcia zgorszonych konotacją rozmówców (i czytelników) pozwolę sobie wtrącić uwagę, iż wbrew pozorom, nie jest to wynaleziona przez Bramcia podkamerkowa inwektywa -lecz hasło dosyć dobrze znane w sieci; wątpiącym polecam artykuł R. Ziemkiewicza: "Pożegnanie z mendą". O ile autor tejże publikacji ubolewa nad zmierzchem klasycznej Mendy Internetowej (wypieranej przez sztampowe i zorganizowane "szwadrony zniesławiaczy") o tyle mnie osobiście bardziej intryguje ewolucja "oswojonej mendy", przeradzającej się w Obligatoryjnego Internetowego Pasożyta (termin jeszcze nieopatentowany Wink ). Czym, a raczej kim jest pasożyt takowy? Otóż jest to osobnik intelektualnie bezpłodny i wyjałowiony, którego internetowy byt i jestestwo uzależnione jest od dostępności żywiciela. Dopóki ten ostatni produkuje się publicznie (czytaj: pisze w sieci) dopóty ten pierwszy prawidłowo funkcjonuje; krytykując, wyśmiewając, werbalnie kąsając, etc. etc... Ale gdy żywiciel milknie, "IP" przeżywa głęboki egzystencjalny kryzys i zaczyna szukać alternatywnych sposobów na przetrwanie w warunkach dla niego niekorzystnych (czytaj: rezygnuje z podkamerkowej "anonimowości" i loguje się na forum). To by było na tyle w kwestiach pasożytniczych.

Pozwolę sobie na jeszcze jedno wtrącenie, tym razem w kwestii "zniesławionych" wielonickowców. Jako rasowy przedstawiciel gatunku tegoż (kontrybucje moje podpisywałam rozmaicie: Roger, alarik, myślący inaczej, a co tam... pułkownik Wołodyjowski itp.) nie przypuszczałam, iż zasługuję na własną "szkarłatną literę"(sic!) Zwłaszcza, że sam Fotone, kilkakrotnie pod kamerkami podkreślał, iż miejsce to nie powinno być traktowane jako forum -stąd brak logowania - a zatem każdy ma prawo zmieniać nicka do woli (jeśli tylko swymi wpisami nie obraża innych i nie używa wulgaryzmów). Do głowy by mi nie przyszło (dopóki tego zjawiska tamże nie zaobserwowałam) że można stworzyć własną "armię nicków" (tu cytuję jej kreatora) tylko po to, by rzekomo WALCZYĆ z wyimaginowanym, czy raczej projektowanym (niepsychotycznie) "CHAMSTWEM".
Proszę mnie źle nie zrozumieć; przyznaję, iż to właśnie na moją prośbę Bramcio zaapelował do Studenta o Jego podkamerkowy powrót (uważałam i nadal twierdzę, iż Jego wypowiedzi jako JerzyM były niezwykle konstruktywne) niestety, końcowy efekt tejże próby nie był pozytywny... Co się zaś tyczy wypowiedzi Hipcia (bynajmniej nie chcę się tutaj powtarzać, jako że komentarze Jego podkamerkowych występów podpisywałam własnym imieniem, z jednym wyjątkiem...) kilkakrotnie -jako "inny Tom" -dedykowałam Hipciowi fragment tekstu znanego jako modlitwa św. Tomasza, który i dziś zacytuję:

"Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy to jeden ze szczytów osiągnięć szatana"...

Na zakończenie dodam od siebie jeszcze jeden raz: ABSIT INVIDIA...
jeno śmiech ten gromki mam"...
Powrót do góry
bramcio
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co to to nie, protestuję stanowczo, słowo menda oznaczające osobnika pasożytniczego, żerującego na innych, dokuczliwego i bez poczucia humoru jest mi znane od roku 1912 (no może trochę później), w każdym razie wymieniony dziennikarz co najwyżej baby wówczas stawiał w piaskownicy czym wzruszał rodzicielstwo, a w interku użyłem owego epitetu co najmniej 11 lat temu, określając tymże komentarze złośliwych na jakimś portalu; co nie oznacza, iż nie było równoległości zastosowania owego określenia. A co do używania wielu nicków - nic w tym złego jeśli służą one do pokazania przestrzeni osobowości - choćby jak onegdaj w słownej zabawie w bohaterów Trylogii, czy jako forma budowania nastroju przy bywszych dialogach rymowanych. Wstrętna wielonikowość to ataki pod rożnymi podpisami na innych ludzi by sprawiać wrażenie zbiorowej niechęci do kogo, a w podtekście by ukryć przez multiplikacje wcieleń jedną chorą jednostkę. Jak wiadomo ludzie na objawienie indywidualnej niechęci reagują wzruszeniem ramion, przy zbiorowej przeżywają co najmniej rozterki i wycofują się z danego obszaru. Im odbiorca owych ataków wrażliwszy tym większą przykrość mu sprawia taka manipulacja rodem z najgorszych metod gnojenia ludzi stosowanych przez aparatczyków PRL-u. Nie jest też powodem do chluby pisanie wyłącznie pod jednym nickiem, gdy to jedyne wcielenie cechuje skrajna nieżyczliwość, przeszkadzanie w rozmowach innym i całkowity brak inwencji własnej czy rzeczowej wypowiedzi w jakimkolwiek temacie. Czyli uprawianie jednonickowej mendowatości nie uznam za powód do dumy.
Dzięki za spicz Alariku.
Powrót do góry
ciekawska
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramciu miałeś racje dla pewnego rodzaju ludzi nie należy być grzecznym ponieważ nienawidzę chamstwa więc najlepszą metodą jest traktowanie tego osobnika jak powietrze,zepsute powietrze.Zresztą ten pan tak się zachowuje zepsuje powietrze i kręci nosem na brzydki zapach.Jest mi go żal bo ma jakiś problem i na oślep wali , moja rada przestań człowieku, zastanów się nad sobą albo znajdź solidny mur.....i rób co chcesz, więcej nie będę na ciebie zwracać uwagi...a co mnie zdenerwowało daleka jestem od Anieli Dulskiej
ciekawska bywalczyni wirtualnej Esterki gdzie zbierało się TWA
styku
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej ojej nie nadążam Smile ale tak serio to zgadzam się z większością opinii ale nie ze wszytskimi.pozowlę sobie wyrazić moją opinię na temat logowania pod kamerkami.moim skromnym zdaniem powinno być dla osób,które chcą mieć swojego nicka ale powinna też zostac możliwość jednorazowego wpisu bez logowania:).a tak na marginesie sobię myślę żę jeśli byśmy się spotkali i poruszyli ten temat osobiście była by to piękna dyskusja Smile

Bo w nich jest każdego z nas

cząsteczka...................... Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: