kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Wolne pokoje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nocleg w lutym:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
obserwator

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:26 pm    Temat postu: Nocleg w lutym:) Odpowiedz z cytatem

Witam
Trochę nietypowo wcześnie ale wyjazd jest prezentem dla mojej Mamy, dlatego wszystko musi być dograne na tip-top Wink
Poszukuję informacji na temat ślicznych pokoi Smile
Pokój musi być dwuosobowy z łazienką. Koniecznie musi być w cichym domu/pensjonacie. Będzie zamieszkiwany przez dwie wesołe i sympatyczne osoby( moją Mamę i najprawdopodobniej Babcię).
Chciałabym, aby znajdowały się w miarę blisko centrum.Wyżywienie zazwyczaj organizują we własnym zakresie.
Zależy mi na przytulnym,spokojnym miejscu gdzie będą mogły naprawdę wypocząć.
Ponieważ pobyt będzie prezentem zależy mi na nawiązaniu kontaktu celem ustalenia szczegółów zapłaty przelewem.
Termin to ok 9-18luty 2007
Cena max za osobę to 35zł
Z góry dziękuję za wszystkie informacje od miłych gospodarzy i turystów polecających odwiedzone kwatery Smile
Pozdrawiam
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Konto usuniete
obserwator

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 7:30 pm    Temat postu: Polecam pensjonat u Państwa Wieraków Odpowiedz z cytatem

Polecam Pani pensjonat u Państwa Wieraków. Byłam tam z rodziną w Święta Bożego Narodzenia. Bardzo ładne i czyste pokoje z łazienkami, cisza, niesamowita atmosfera i przepyszne jedzenie. No i bardzo cieplutko.
Byłam już w wielu kwaterach o pensjonatach w różnych stronach Polski i tak przytulnego miejsca jeszcze nie spotkałam.
Jeszcze raz serdecznie polecam i bardzo dziękuję Pani Basi i Panu Marianowi za tak wspaniały pobyt.

Telefon do pensjonatu 081 882 01 42

Natalka z Poznania
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Wolne pokoje Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: