kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Oceńmy kandytatów na Burmistrza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DPP
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:35 pm    Temat postu: Oceńmy kandytatów na Burmistrza Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że jest ich tylko 4 powinno być albo dwóch albo 6. Pan Szczypa i Duni już rzadzili, każdy ich ocenia na swój sposób, pan Kozłowski za dużo zawdzięcza Panu O który za Jego posrednictwem chce rzadzić w Kazimierzu Pan Wacławski - czlowiek który był w świecie zna jezyki i podobno ma szcześliwą reke i tzw. nosa. Już za dwa tygodnie wskażemy któregoś z nich - dobrze sie zastanówmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
GG
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to wygląda na reklamę wyborczą. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BAART
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Pan O to kto?
Un bien triste sort
|
Powrót do góry
karmar
udzielający się dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 11:34 pm    Temat postu: Tajemniczy Pan O Odpowiedz z cytatem

Pan O, to chyba goscio , który wykończyl Tadzia Sobczaka
Powrót do góry
szarik
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 3:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden nie jest wiarygodny-AS jest i będzie Burmistrzem; AK - dużo krzyku, mało działania; ZW-zaczął chodzić po Rynku i pokazywać twarz-po co, mało kto ją pamięta; GD - nie lojalny-startował w wyborach (jako kontrkandydat)ze swoim szefem (czytaj: Burmistrzem).

Wybierzmy...
Powrót do góry
WYJADACZUS124
nadprzeciętnie gadatliwy

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam ,że uda się pozbyć dyktatora.Chodź Szczypa jest mistrzem świata w otumanianiu , zastraszaniu i szykanowaniu ludzi. Zna szctuczki socjotechniczne bo podobnie jak ja był szkolony przez rasowych f-szy UB i SB.Nie mylić z tajnym współpracownikiem on współpracował z nimi jawnie.Bo takie miał obowiązki jako Naczelnik miasta (od 1971 r).Generalnie jak wygra to wygra dzięki PiS bo lustracja by go wyeliminowała.[/img]
Powrót do góry
karmar

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydawało mi się , że chodzi o wspólne dobro. Dlaczego się nie dogadacie ?
Chyba przecież chodzi o pozbycie się p. Szczypy, chociaż to niezły pływak i aktor , z tego co opowiada wieś i strażacy.Myślę , że tylko lustracja może być dla tego facia ostateczną porażką.
Powrót do góry
miesz(k)aniec

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezla sciema DPP powiedz ze agitujesz na Wacławskiego i tyle.

Wacławski juz pokazał jak był radnym jak tylko załatwił sobie kontakt na gabinet medyczny w szkole to odpuścił sobie rządzenie i zajął się biznesem.
I wcale się nie krył z tym, że został radnym dokładnie w tym celu!
Powrót do góry
DPP
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych czterech kandydatów człowiekiem czynu jest Wacławski, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Wie jak zdobyć środki Unijne i zna wszystkie bolączki Kazimierza. Pan Szczypa na pewno też sporo zrobił dla Kazimierza i ma mój szacunek. Ale na 2007-2o13 z Unii przyjdzie 67 mld euro i Ktoś musi wiedzieć jak tę kasę zdobyć. Nie reklamuję Wacławskiego, ale sporo o Nim słyszałem. Najlepszy układ Wacławski Burmistrzem, Szczypa wiceburmistrzem. Sadzę, ze we dwóch dużo by zrobili dobrego dla Kazimierza. Może by sie dogadali? Naprawdę to miasto potrzebuje przyspieszenia i konkretów, a nie wirtualnej budowy fortecy Burmistrza. kontynuacja tego to katastrofa dla nas wszystkich. Owszem basen jest potzrebny, ale otwarty i o mnejszych kosztach. Przecież nam wszystkim zależy, żeby o Kazimierzu mówiło się w Europie, a nie tylko w Warszawie i na lubelszczyźnie. Jestem dobrej myśli. Bez względu Kto zostanie burmistrzem wspomagajmy Go naszą wiedzą jak składać poprawnie wnioski i jak załatwić kasę dla Kazimierza. Pozdrawiam wszystkich kandydatów na burmistrza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
WYJADACZUS124
nadprzeciętnie gadatliwy

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam,ze najbardziej wiarygodnym kandydatem jest Andrzej Kozłowski
Powrót do góry
szarik
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Andrzej Szczypa nie może być zastępcą "Burmistrza Wacławskiego", gdyż nie ma wyższego wykształcenia. Burmistrzem może być.
Powrót do góry
ała
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarik napisał:
Pan Andrzej Szczypa nie może być zastępcą "Burmistrza Wacławskiego", gdyż nie ma wyższego wykształcenia. Burmistrzem może być.

I niech mi ktoś powie, że Polska nie jest krajem paranoi. Aby zostać urzędnikiem służby cywilnej, trzeba mieć wyższe wykształcenie i zdać piekielnie trudny test. Burmistrzem można zostać bez wykształcenia wyższego, ale trzeba być niekaranym. Posłem można zostać będąc wielokrotnym recydywistom, gwałcicielem i pedofilem i nie trzeba mieć pełnego wykształcenia podstawowego. A ministrem może zostać człowiek o osobowości paranoidalnej, leczony psychiatrycznie w zakładzie zamkniętym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Ankiety, sondy, opinie Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: