kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » KKS Orły Kazimierz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
oskubiemy orzełki...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usuniete
obserwator

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:36 am    Temat postu: oskubiemy orzełki... Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad no panowie...mam nadzieję, że nasza dzisiejsza potyczka będzie ciekawa...no i cóż...si vis pacem, para bellum. nie macie żadnych szans hehe...poza tym wszelkie ptactwo nie ma się ostatnio zbyt dobrze, prawda? (hehe). tak czy inaczej pozdrawiam.. Evil or Very Mad
pan wicherek
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Lotka, czyżby duża wiedza o ptasich chorobach wzięła się stąd, że lotki jak wiadomo w ptakach umiejscowione są? Mam nadzieję że lotka rzeczona(y) nie wypadła Orłom spod ogona....
Pewność siebie-dobra rzecz, ja zazdroszczę tej cechy, bo wyniku pewien nie jestem... Pożyjemy zobaczymy Laughing
Powrót do góry
obesrwator z boku
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie lotka chyba pana pycha została ukarana. Wynik 2:1 dla Orzełków Laughing
Powrót do góry
Konto usuniete
nadprzeciętnie gadatliwy

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie lotka na meczu niestety nie byłem, ale może przegraliście bo jak zwykle strasznie się chytrzyłeś. Wasz trener powinien poruszyć temat Twojego samolubstwa na boisku. Jednak ptasia grypa jest opanowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan tornado
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej wersji loginu byłem skromny (wicherek), w obecnej mniej, bo wygraliśmy. I po co się puszyć przed?
Powrót do góry
Konto usuniete
Kanclerz Koronny

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 3:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Lotka wydaje mi się naszym byłym zawodnikiem Kamilem. Taki z niego zawodnik jak filozof. Filozof zaoczny, a po wyniku sądząc, jako zawodnik podobnie. Jakiej kariery życzyć? Piłkarskiej, czy uniwersyteckiej?

Wybór należy do Ciebie... Oceń wynik - Twój wybór nie ma znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sułek
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy Orły wygrały w Nałęczowie! Pomimo przeciwności wszelakich - było 2-1 dla Orłów. Brawo Trener Jacek! W Nałęczowie jak zwykle zadyma i jak nigdy-zwycięstwo. Sędzia - prawdziwek nie dorósł do kurortu - Cisy grały jak umiały -(oj, młodzi zawodnicy, ale jak emeryci biegali - w styczn iu też można pobiegać w przerwie zimowej).

Lody jedźcie w/g temperatur.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » KKS Orły Kazimierz Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: